Lokalna przedsiębiorczość

 Lokalna Przedsiębiorczość.

 

  Położenie naszej miejscowości Kielczy w odległości ok 10 km od ścisłego centrum gminy Zawadzkie, jej krajobraz: łąki, pola, lasy, zabudowania gospodarcze oraz domy jedno i wielorodzinne nie są tu utrudnieniem dla wielu przedsiębiorczych mieszkańców. Nie znajdują się tutaj wielkie ośrodki przemysłowe, stąd też mieszkańcy za pracą muszą wyjeżdżać do większych miast. Sporo osób z Kielczy pracuje w przedsiębiorstwach, które powstały na bazie Huty w Zawadzkiem, ale także w Zakładzie Nitroerg w Krupskim Młynie. Jedynie garstka osób znalazło swoje miejsce pracy w Lublińcu, Gliwicach czy w innych odległych miastach. Lokalna sieć komunikacyjna nie tylko utrudnia dojazd do pracy, ale także do szkoły czy też na planowane zakupy.

   Sporo mieszkańców naszej miejscowości postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i utrzymuje się prowadząc własne gospodarstwa rolne. Równie dużą grupę stanowią mieszkańcy, którzy wykorzystując umiejętności wyuczone czy też nabyte, praktykując, gromadząc własne doświadczenia, postanowili sprawdzić się pracując na swój rachunek rejestrując działalność gospodarczą. 

   Na dzień 7 maja 2019 w Kielczy według bazy REGON zarejestrowane są 94 firmy działające w przeróżnych branżach oraz 125 gospodarstw rolnych.

   Strona ta będzie katalogiem – wykazem firm działających w Kielczy także tych, których właściciele tu mieszkają. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Kielczy i chciałbyś by Twoje dane były widoczne w naszym indeksie wraz z opisem profilu działalności i danymi kontaktowymi, prosimy o kontakt pod adresem: webmaster@kielcza.pl celem uzgodnienia formy prezentacji Twojej działalności.

   Oficjalna strona Kielczy online jest już prawie od 10 lat, stąd ma już wyrobioną markę i sporą oglądalność. Jeśli więc umieścisz tu swoje dane wówczas potencjalny klient wpisując w dostępne wyszukiwarki hasło Kielcza i profil działalności, jaką prowadzisz będzie mógł szybko odnaleźć namiar na Twoją działalność. Gdy już posiadasz własną stronę, to w prezentacji umieścimy odnośnik do Twojej witryny, co zapewni Tobie dodatkowe wskazanie. Jak już wspominaliśmy, warunkiem umieszczenia prezentacji firmy będzie tylko zgoda na upublicznienie informacji na temat Twojej działalności. Oczywiście masz wpływ na to, w jaki sposób będziesz zaprezentowany i w każdej chwili będziesz mógł zmienić treść, dopisać nowe informację czy też będziesz miał prawo poprosić o wykreślenie firmy z wykazu. Dane, które będziemy prezentować są ogólnie dostępne w bazie regon a także na innych tego typu stronach jak panorama firm. Dodatkową informacją, jaką wpiszemy będą numery kontaktowe, które podasz w zgłoszeniu. Sama prezentacja działalności na naszej stronie jest nieodpłatna pod warunkiem wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, o których wspominaliśmy powyżej.

   Przedsiębiorco, jeśli chciałbyś wesprzeć naszą stronę przelewając na ten cel dowolną kwotę prosimy o kontakt w tej sprawie. Nasza stroną nastawiona jest na promocję wsi Kielcza, jej mieszkańców i ich inicjatyw, które reklamują wieś. Wasze wsparcie pozwoli nam na dalszy rozwój, za które dziękujemy.  

 

Wykaz firm – indeks przedsiębiorców z Kielczy

 

   W kolejnych linkach pogrupowanych według rodzaju działalności będą przedstawione firmy naszych przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.