Zniszczona droga w Kielczy pójdzie do remontu? Takie są plany.

Zniszczona droga w Kielczy pójdzie do remontu? Są takie plany w związku z czym Zainteresowani spotkali się na drodze, którą chcą wspólnie wyremontować Gmina Zawadzkie razem z firmą Nitroerg oraz z Nadleśnictwem Zawadzkie chcą wyremontować drogę w Kielczy. Chodzi o ulicę Powstańców Śląskich.

Wspólnymi siłami chcą wyremontować drogę
Gmina Zawadzkie razem z firmą Nitroerg oraz z Nadleśnictwem Zawadzkie chcą wyremontować drogę w Kielczy. Chodzi o ulicę Powstańców Śląskich, na odcinku prowadzącym od zabudowań do drogi powiatowej.
– Udało się nam porozumieć i wspólnymi siłami chcemy ją wyremontować jeszcze w tym roku – mówi Mariusz Stachowski, burmistrz Zawadzkiego. – Będę zwracał się z pytaniem do starostwa powiatowego, czy zgodzą się troszkę poszerzyć tam wjazd lub ewentualnie oznaczyć go specjalnymi słupkami, gdyż w nocy nie jest on widoczny. Miejscowi, znając tę drogę, może nie mają z tym wielkiego problemu, ale przyjezdni muszą być ostrożni.

Drogą poruszają się mieszkańcy Kielczy i całej gminy Zawadzkie, gdyż wielu z nich dojeżdża do pracy do Krupskiego Młyna. Niestety, na ten moment stan trasy pozostawia wiele do życzenia.

Źródło: https://www.strzelce360.pl/artykul/6622,zniszczona-droga-w-kielczy-pojdzie-do-remontu-sa-takie-plany?fbclid=IwAR1fqsqwWVlLc9Acd3OxhDNSzK12Fa1uv55kyqC7dU83nEKgBd5Qia9NasU