Prace przy siłowni napowietrznej koło OSP w Kielczy – Podziękowania

Choć pogoda była niepewna, nie przeszkadziła w podjęciu prac na tym terenie. Sołtys Kielczy Jan Czanguleit dziękuję wszystkim przybyłym za zangażowanie się. Tu podziękowania kieruje Piotrowi Stefan, Mateuszowi Koziołek, Marcinowi Grzywocz, Rafałowi Mudrak oraz członkom Rady Sołeckiej a także młodzieży ze Szkoły Podstawowej. Gdyby nie Wy nie udało by się zrealizować zamierzonych celów a między innymi ułożono obrzeża i matę na którą usypany został kamień w miejscu usytuwania urzadzęń siłownii napowietrznej. Prace z zielenią to pielęgnacja drzew oraz koszenie części trawnika placu zabaw.
Sołtys zapowiada kontynuację prac w sobotę 25 września o godz. 9:00 i zaprasza już dzić wszytskich chętnych do współpracy.
 

Prace porządkowe przy siłowni napowietrznej koło OSP w Kielczy

Sołtys Kielczy Jan Czanguleit zaprasza w najbliższą sobotę 18 września o godz. 9:00 wszystkich chętnych mieszkańców Kielczy do pomocy przy porządkowaniu na placu zabaw i siłowni napowietrznej koło OSP (malowanie płotu grabienie wycinka krzewow założenie obrzeży rozłożenie maty i wysypanie grysu pod siłownią, a także uporządkowanie zieleni). Przyjdź choć na chwilę, każda para rąk jest cenna. Teren planowanych prac obecnie prezentuje się jak na zdjęciach.