Ferie Zimowe 2020

 
Kończy się już pierwsze półrocze nauki w szkole. Jeszcze tylko jeden dzień zajęć dydaktycznych i rozpoczynają się długo wyczekiwane ferie zimowe. Zimowe – tylko z nazwy, bo aura nie jest taka jak dawniej w zimy bywało. Klimat ociepla się i za parę lat by zobaczyć śnieg konieczna będzie wyprawa w góry. Wielu z Was zapewne gdzieś wyjedzie na zimowisko szusować na nartach czy sankach, ale też wielu zostanie w domu. Dla tych którzy zostaną w domu Gmina Zawadzkie poprzez BIK przygotowała szereg atrakcji poniżej zamieszczamy program.
 
 
Dla zainteresowanych zimowymi atrakcjami podajemy namiary na pobliskie lodowiska z wypożyczalniami łyżew: Tafla w Gliwicach i Toropole w Opolu.
 
Ferie zimowe na lodzie w Toropolu.
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty sztucznego lodowiska w Opolu. Lodowisko posiada swoją wypożyczalnie łyżew. To ciekawa propozycja na ferie zimowe dla naszych dzieci, ale i dla nas.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: ferie w Toropolu.
 
 
Lodowisko Tafla w Gliwicach

To kryte lodowisko zaprasza wszystkich chętnych na ślizgawki przez cały rok. Obiekt przyciąga również amatorów gry w curling, którzy mają do dyspozycji cztery tory. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia łyżew oraz kawiarenka, gdzie można odpocząć po wysiłku fizycznym.
Więcej szczegółów znajdą państwo pod linkiem: lodowisko Tafla.

 

Zimowe ferie w Zieleńcu pełne atrakcji.
Zachęcamy Was serdecznie do korzystania z wszystkich atrakcji, jakie oferuje Zieleniec Ski Arena w okresie zimowych ferii. Najważniejszą z nich jest oczywiście #szusowanko. Jednak to nie jedyna aktywność, na jakąś możecie się skusić – górska wycieczka grzbietem Gór Orlickich to też dobry pomysł na przedpołudnie i chwilowy odpoczynek od jednej bądź dwóch desek.

Oprócz korzystania z dobrodziejstw, które zawdzięczamy niezwykłej wokół Zieleńca naturze, organizatorzy przygotowali dla Was wiele atrakcji. Są to spotkania, zabawy, szkolenia, tańce i dyskoteki czy ogniska, które niemal do końca lutego będą u nas organizowane.
Szczegóły plan wszystkich wydarzeń znajdziecie w osobnym artykule pod tym linkiem ferie w Zieleńcu.

 
Zachęcamy wszystkim do aktywnego wypoczynku to najlepszy sposób na zabranie sił na drugie półrocze nauki.