Marszałkowska Inicjatywa Sołecka – 8 sierpnia 2020

W sobotę 8 sierpnia wykonywano prace na ul. Szkolnej. To kolejny etap, bo jak informuje Sołtys Jan Czanguleit prace w tym miejscu w ramach Sołeckiej Inicjatywy Marszałkowskiej muszą zakończyć się jeszcze w tym miesiącu.
Jak już informowaliśmy ze względu na sezon urlopowy prace odbyły się przy niskiej frekwencji. Łaskawa nie była pogoda, dokuczliwy upał, jednakże prace wykonywano prawie przez 8 godzin. W tym miejscu należą się podziękowania dla panów Pawłowi Małeckiemu, Piotrowi Stefan, Dariuszowi Gałaszewskiemu, Piotrowi Maisel, Mariuszowi Panchyrz. Pomyślnie dokończono obsadzanie krawężników, przygotowano krawężniki od strony drogi pod przejście do przedszkola, wykonano warstwę kostki granitowej pod skalniak, wykonano dodatkowe prace ziemne.
Sołtys Kielczy dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom za bezinteresowną prace wykonaną dla dobra wszystkich przywożących swoje dzieci do Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego z Kielczy w Kielczy oraz naszego przedszkola. Mamy nadzieję na większą frekwencję w kolejnych etapach a termin zakończenia prac w tym miejscu w ramach Sołeckiej Inicjatywy Marszałkowskiej powinny być ukończone jeszcze w sierpniu. O terminie kolejnych prac poinformujemy niebawem.