Dla Państwa online już od 27.06.2008. Nasza misja to obiektywne i aktualne informacje.

Oficjalna strona Kielczy

Wakacyjne zajęcia w Kinoteatrze dla dzieci


Otrzymaliśmy zaproszenie dla naszych dzieci do uczestnictwa w wakacyjnych zajęciach w Kinoteatrze organizowanych przez BIK w Zawadzkiem.

„Celem wychowania estetycznego jest wykształcenie człowieka wrażliwego i otwartego na świat.”

    Wakacje w pełni, słońca nie brakuje, a w Kinoteatrze od początku wakacji  grupa dzieci i młodzieży z gminy Zawadzkie, codziennie, pilnie uczestniczy w warsztatach  wokalnych Studia DO MI SOL, w zajęciach  letniej szkoły gry na pianinie, warsztatach tanecznych. Jak widać, wolny czas można przeznaczyć na poznawanie nowych, dotąd nie znanych dziedzin sztuki, doskonalenie i rozwijanie swoich umiejętności i pasji. Poprzez aktywne uczestniczenie w zajęciach artystycznych, własną twórczą aktywność, uczestnicy zajęć  lepiej poznają i odbierają otaczający ich świat i budują w nim  swoje miejsce.  Należy nadmienić, że szeroko pojęta edukacja i  aktywność muzyczna nie jest hermetyczną dziedziną – w jej aspekcie kształtuje się wartości ogólnoludzkie, mające szeroki wpływ na rozwój osobowości młodego człowieka.

     Zapraszamy w sierpniu wszystkich chętnych , by razem z nami odkrywali bogaty świat sztuki…

Małgorzata Rabicka – specjalista ds. kultury w BiK w Zawadzkiem.

                     

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w zajęciach który publikujemy na stronie : Regulamin uczestnictwa w zajęciach.