Dla Państwa online już od 27.06.2008. Nasza misja to obiektywne i aktualne informacje.

Oficjalna strona Kielczy

#GaszynChallange – Stowarzyszenie “Lubię tu żyć”


Uczestnicwto w akcji podjęło także Stowarzyszenie “Lubię tu żyć” dziękując za nominację Sołectwu Barut na czele z Panią Sołtys do #gaszynchallenge ?
“… Wyzwanie przyjete? Zadanie wykonaliśmy dla Marysi Marek z Żędowic podopiecznej Domowego Hospicjum dla dzieci w Opolu.
Nominujemy:
➡️ @Stowarzyszenie ” Prosto do Celu” Zawadzkie
➡️Koło DFK Żędowice
➡️Stowarzyszenie Wincentego z Kielczy

Zadanie jest proste nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na konto organizacji pozarządową z poniższego linku od uczestnika wyzwania. Czas na wykonanie to 48h. Zachęcamy do pomocy potrzebującym.

Zapraszamy wszystkich do dokonywania wpłat!
Wpłacając darowiznę na Fundację Domowe Hospicjum dla dzieci w Opolu .

http://hospicjum.opole.pl/przekaz-darowizne/ …”

Dziękujemy za nominację Sołectwu Barut na czele z Panią Sołtys do #gaszynchallenge ?Wyzwanie przyjete? Zadanie wykonaliśmy dla Marysi Marek z Żędowic podopiecznej Domowego Hospicjum dla dzieci w Opolu.Nominujemy: ➡️ @Stowarzyszenie " Prosto do Celu" Zawadzkie➡️Koło DFK Żędowice➡️Stowarzyszenie Wincentego z Kielczy Zadanie jest proste nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10zł, jeśli wykonają to 5zł na konto organizacji pozarządową z poniższego linku od uczestnika wyzwania. Czas na wykonanie to 48h. Zachęcamy do pomocy potrzebującym. Zapraszamy wszystkich do dokonywania wpłat! Wpłacając darowiznę na Fundację Domowe Hospicjum dla dzieci w Opolu .http://hospicjum.opole.pl/przekaz-darowizne/

Opublikowany przez Stowarzyszenie " Lubię tu żyć " Piątek, 26 czerwca 2020